Do nového mobilheimu se můžete nastěhovat již za měsíc

Dneska může ve svém vlastním domě bydlet každý, kdo si na to vzpomene, nevěříte? V tom případě jste se jistě doposud nesetkali s mobilheimem a vůbec nevíte, o čem je řeč.
Jedná se o mobilní dům. Něco takového může znít na první poslech divně a podezřele, a to první srovnání, které vás napadne, bude jistě maringotka. Ovšem nemějte strach, žádný kočovný život vás v tomto případě nečeká.
Mobilní domy dostaly své pojmenování podle toho, že se jedná o bydlení bez pevných základů. Nemají ani základovou desku, nejsou tedy pevně spojené se zemí, a z toho vyplývá, že je v případě potřeby můžete kdykoli přemístit jinam. I když tak snadné to také není, neboť nemají kola, takže když přijde řeč na stěhování, neobejdete se bez speciálního vozidla a jeřábu.
peníze na dům, puzzle
Ostatně takovým způsobem přijede domek i k vám na mís to , pokud se pro něj rozhodnete. Kompletně celý od podlahy až po střechu vzniká v areálu výrobce. Ten ho nejen vyrobí, ale i vybaví tím, o co budete mít zájem. A následně ho přiveze až na místo, což od začátku výroby trvá zhruba tři týdny. Jak je tedy vidět, měsíc po objednání se můžete stěhovat do vlastního! A tak rychle žádný jiný dům nepostavíte.
A na co se vlastně můžete těšit? Pokud jde o vnitřní dispozice, jsou tyto příbytky totožné s menšími městskými byty. Nebude vám v nich chybět nic, co je podstatné pro život, ať už jde o jednotlivé místnosti, nábytek, anebo třeba spotřebiče. Nicméně výsledek závisí vždy na tom, o co konkrétně vy sami budete mít zájem.
stavba domu, mince, plány
Navíc, díky jednoduchosti a rychlosti zhotovení je taková stavba maximálně vhodná i pro rekreaci. Když ji nenecháte zateplit a budete ji využívat pouze sezónně, na jejím pořízení ještě více ušetříte. Tomu nahrává i to, že k jejímu umístění nepotřebujete žádné stavební povolení, a pozemek může být buď váš vlastní, anebo pronajatý od někoho dalšího.