Zkuste to jinak!

Nemá smysl věšet hlavu, nemá smysl házet pomyslnou flintu do žita! Existuje řešení, které se vyloženě nabízí klientům, před kterými banka jednoduše zavřela dveře. Řešení má název nebankovní hypotéka! Tak se prosím seznamte! Jedná se o komplexní finanční službu, které nejednomu majiteli nemovitosti, vytrhne pomyslný trn z paty! Ano, opravdu stačí tak málo, stačí vlastnit dům, či byt, nebo mít souhlas třetí osoby a je po starostech! Vše ostatní vyřídíme za vás!
když v bance neuspějete
Postaráme se o odhad nemovitosti, postaráme se o vklad na Katastr nemovitostí. Přijedeme až na místo, podrobně probereme celou situaci, jasně nastavíme finanční plán a seznámíme každého s dalším postupem. Od samého začátku víte, kolik budete splácet, od samého začátku víte, jak dlouho. Ale aby bylo jasno, dobu splácení si nastavujete sami! A může být klisně rozložená i na dobu třiceti http://zena-in.cz/clanek/zacina-zivot-ve-triceti let. Dle toho se také logicky odvíjí výše splátky. Je uzpůsobená možnostem klienta, je tak nastavená, aby každoměsíční finanční zátěž, byla co nejmírnější.

Už slyšíme celou řadu skeptiků, kteří deklarují, že to nemůže být až zase tak jednoduché! A věřte, že je! Jsme špičková nebankovní společnost, ve finančním světě působící již řadu let! Nevybíráme žádné nesmyslné poplatky předem, nevadí nám záznamy jak v bankovních, tak v nebankovních sektorech, dokonce nám nepřekáží ani exekuce. Hlavním úkolem je uspokojit každého klienta a peníze vyplatit do 24 hodin! To se nám také úspěšně daří.
finance na cokoli
Půjčujeme až na 70% nemovitosti, což není rozhodně málo! Pokud tedy chcete mít například vlastní střechu nad hlavou, pořídit si nový vůz, cestovat, udělat radost svým blízkým, klidně můžete! Důležitou informací, kterou byste měli vědět je fakt, že po celou dobu splácení, zůstáváte majitelem nemovitosti! Takže žádné obavy a žádný zbytečný strach! Přišla vaše šance, nenechte si jí utéct a chopte se jí vší silou!