Americká hypotéka může být vaše i se zápisem v registru

Toužíte po skvělé americké hypotéce? Vaši radost z rychlých a snadných peněz vám kalí záznam v registru? V tom případě byste se měli urychleně vydat do nebankovní společnosti pro nebankovní americkou hypotéku bez registru a vše, po čem toužíte, budete mít brzy doma!

dolary

Ovšem pardon – je jasné, že pokud jde o nebankovní hypotéku, tak nikdo nikam chodit nemusí! Veškeré nebankovní hypotéky přinášejí svým žadatelům velkou výhodu v podobě možnosti sjednání přes internet. Tak se zkrátka pozná, kdo jde s dobou, a kdo se snaží svým žadatelům vycházet vstříc.
Ani zde se postup neliší od jakékoli jiné žádosti o nebankovní hypotéku. Stačí vyplnit online formulář na webu nebankovní společnosti, což je otázka několika krátkých minut.

Nicméně měli byste vědět, že to, že žádáte o hypotéku bez registru, ještě neznamená, že vaše registry nikdo prověřovat nebude. V tomto směru je název takové hypotéky poměrně zkreslující, protože ve skutečnosti jde o půjčku, u které záznam v registru nemusí vadit. Takže to, zda máte záznam v registru, a jaké je povahy, si každý věřitel ověří. Nicméně pokud se bude jednat o málo významný, anebo i o významnější zápis, tak to na přidělení úvěru nemusí mít žádný vliv. Jediná věc, ve které se bude běžná půjčka lišit od té s tolerancí záznamů v registrech, je to, že v případě významného zápisu v registru získáte vyšší úrokovou míru – je to proto, že v takovém případě na sebe věřitel bere větší riziko, zda budete bez potíží splácet své závazky.

finance

Ve všech ostatních bodech je úvěr s tolerancí záznamu v registru stejný, jako všechny ostatní. Takže i v případě americké nebankovní hypotéky musíte za půjčku ručit vhodnou nemovitostí, jejíž hodnota bude korespondovat s výší půjčky, o jakou máte zájem. Čím větší je hodnota zvolené nemovitosti – tím více peněz můžete získat. A pokud žádnou nemovitost nemáte, měli byste se ohlédnout po spoluručiteli.