Stop kabelům

Máte zahrádku, na které jste se rozhodli vytvořit menší zázemí pro rodinný odpočinek? Krásný nápad s vysněným grilem, vonící klobásou a zlatavým mokem. Vaše fantazie se začíná rozšiřovat na malý altánek, aby bylo kam se schovat. Najednou se váš začne rozplývat. Je tady menší problém. Napřed se musí provést nějaké úpravy, ke kterým je potřeba nářadí. To by ani tak nebyl problém, jako ta elektřina. Sousedi jsou na tom podobně a centrálu zrovna nemáte v úmyslu pořizovat. Zkusili jste popřemýšlet o aku nářadí? V dnešní době je cenově přijatelné a vhodné do každého terénu.

Aku nářadí – do každého prostředí

Je to rozhodně velký pomocník do domácnosti, ale i na stavby a zahrady. Žádné dlouhé kabely se vám již nebudou plést v práci. Nemusíte přemýšlet o dostupných zásuvkách a přívodu elektřiny. To rozhodně usnadní práci v každé oblasti. A co je to nejzajímavější – že i ženy si přijdou na své.

Aku nářadí je v dostání v mnoha provedení:
1. Vrtačky s příklepem i bez něho. Příklep je vždy velká výhoda pro práci, protože se nemusí vynakládat tolik lidské síly, dokážou si poradit i s tvrdším materiálem.
2. Šroubováky – s různými druhy nástavců
3. Brusky – vhodné jak na dřevo, tak kov
4. Pistole – tmelící, mazací
5. Hoblíky
6. Řezačky
7. Svítilny
Výčet je daleko větší a neustále roste jak poptávka, tak nabídka.

Výběr je i pro zahrádkáře

Zřejmě díky velkému zájmu přešlo aku nářadí i do našich zahrádek. Rozhodně je s ním snadná práce a využití poměrně velké. Mezi nejznámější patří:
§ Pily
§ Zahradní nůžky
§ Sekačky na trávy
§ Nůžky na živé ploty nebo trávu

Baterie je při práci nezbytně nutná

Kvalitní aku nářadí se odvíjí na volbě vhodné baterie. Nejlepší jsou takové, které netrpí tzv. paměťovým efektem. To znamená, že není nutné baterii úplně vybít před dalším nabitím.
Rozhodně je vhodným dárkem a výborným pomocníkem.