Pomocník do každé rodiny

Snad každá domácnost vlastní vysavač. Hospodyňkám ani nemusím říkat, jaký je to pocit zapnout přístroj, začít uklízet a najednou zjistit, že se nic neděje. Vysavač špatně táhne a nevysává. Po otevření víka zjistíme ihned závadu. Plný sáček. Tak to není žádný problém. Plný vyndáme, vložíme nový a můžeme pokračovat. Přiznejme si, komu se již stalo, že když měnil poslední, si řekl, musím ho koupit. Ale co není psáno, se snadno zapomíná. Takže přišla chvilka pravdy. Sáčky došly a co teď. Někdo se v zoufalství snaží ještě plný vysypat, ale bohužel při manipulaci se poškodí.

Revoluce ve vysávání

Nezbývá nic jiného, než si sáčky zakoupit. Ovšem, pokud si vysavač budete teprve pořizovat, jste ve velké výhodě. Rozhodně byste se měli zamyslet při výběru nad cyklonovým vysavačem. Že vůbec netušíte, o co se jedná? Jde o bezsáčkový vysavač. Nemusíte se obávat nějaké vysoké kupní ceny. Pořídit se dá celkem dobře a ještě když se vám podaří jej zakoupit v akci, tak už je cena velmi zajímavá a dostupná.

Výhody, které stojí za úvahu:
Ø Již žádné drahé sáčky – což znamená úspora.
Ø Nejlepší je pořídit s HEPA filtrem – HEPA zachytí velké množství malých částeček, které ostatní vysavače recyklují zpět do ovzduší vašeho bytečku.
Ø Konstantní sací výkon.
Ø Možnost regulace výkonu.
Ø Teleskopická tyč, nožní pedál pro automatické navíjení kabelu a gumová kolečka, která jsou vhodná pro každý povrch podlahy.
Ø Nízká hlučnost.
Ø Trubice pro velké plochy a i pro nedostupná místa jako jsou například rohy nebo místa u zdí.
Raději vybírejte s dlouhou přívodní šňůrou. Je rozhodně příjemnější, když se zaberete do úklidu, vysát místnost v jednom tahu, než stále přebíhat od jedné zásuvky k jiné.

Vysávání se stane zábavou

Po každém vysávání stačí nádobku vysypat do odpadkového koše a jednou za čas filtr vyprat ve vlažné vodě a může se pokračovat. Jeho výkon neklesá, tím nikdy nedojde k nějakému propadu ve vysávání, jen proto, že je plný sáček.