Snížení sacharidů na minimum má smysl

Určitě jste se setkali s názorem, že snížení příjmu sacharidů na minimum má nějaký význam. Je tomu skutečně tak, neboť při správném snížení dokáže tělo fungovat mnohem efektivněji. Je to však vždy něco za něco. Pokud byste to se snížením přehnali a nepřijímali takřka žádné sacharidy, velmi rychle by se to projevilo na vašem zdraví. Není proto dobré zacházet do extrémní, byť to někdo může doporučovat. Zejména lidí, kteří nepotřebují razantně zhubnout, by se měli keto diety raději držet stranou. Naopak pro všechny ženy s nadváhou je tohle zajímavá cesta, kterou je možné se upírat.

hubnutí s avokádem

Jaká jsou skutečná rizika tohoto stravování

Je-li vaším cílem keto dieta pro ženy, která by měla skutečný úspěch, pak se možná setkáte s různými přípravky, které budou již předem hotové, připravené k okamžitému použití. Takové produkty mají tu nevýhodu, že nemáte kontrolu nad tím, co vlastně obsahují. Proto nemůže nějak doufat, že by to mělo být něco dlouhodobě udržitelného. Mnohem rozumnější je proto cesta přirozeného stravování, kdy budete konzumovat takové potraviny, které jsou pro vás přirozené, ale přitom to budete dělat takovým způsobem, abyste se dostali do ketózy.
bílkovina v podobě rybího filetu

Není třeba zacházet do extrémů

Myslete však na to, že všechno má své limity. Pokud by se vám stalo, že byste začali rapidně hubnout, a to pod nějakou únosnou mez, měli byste s tímto stravováním přestat. Někteří lidé totiž mají zkušenosti s tím, že váha šla rapidně dolů, avšak nejenom tuky, ale také v rámci svalové hmoty. To je samozřejmě nežádoucí, a tak je třeba myslet na to, co vám může přinést střídmý přístup k tomuto typu stravování:

Rychlé a efektivní hubnutí tuku, které je podmíněno správným pochopením celé podstaty nízkosacharidového stravování

V začátcích si můžete pomoci hotovými přípravky, ale neměli byste na ně spoléhat do budoucna

Vždy existuje riziko, že vám dané stravování nesedne, a proto netřeba riskovat