Hry s laserovou zbraní v ruce se nemusíte bát

Těší vás jakákoliv představa odpočinku a toužíte po tom, dobře se bavit a nenechat si ujít žádnou příležitost k tomu, jak toho dosáhnout? V tom případě jste ideálním typem člověka, který by se měl vyzbrojit a přijít si zahrát hru, jakou je laser game Lazerfun s partou dalších skvělých a stejně nadšených lidí jako vy.

DSC_0201

Bezpečná zábava, při které si neublížíte

Mnoho lidí se jakékoliv hře, při které se používají zbraně vyhýbá. Při laser game však nemusíte mít žádné obavy z toho, že byste sobě nebo někomu dalšímu ublížili. Vystřelují z ní pouze laserové paprsky, které nejsou bolestivé a o tom, že vás soupeř zasáhl, budete vědět jenom díky tomu, že na sobě budete mít speciální vestu, která jich zachytí.
Hra je vhodná i pro děti a je nesmírně oblíbenou volbou pro uspořádání narozeninových oslav pro starší děti, které si díky ní užijí nespočet legrace a získají nové zážitky.

Hry pro začátečníky, ale i zkušené hráče

Jestli se s touto hrou seznámíte poprvé, rozhodně si zvolte z nabídky (celkem 11 her) level vhodný pro začátečníky. Postupně (a tedy při častějších návštěvách) se můžete dopracovat na zkušenějšího hráče, kterému jde nejen střílení a „zneškodnění“ svých protivníků, ale i důmyslná taktika, kde si najdete šikovné úkryty a budete se díky nim dobře maskovat.
Pro vaši hru jsou vám k dispozici 2 arény, jakými jsou Labyrint aAztécké chrámy. Je na vás a na vašem výběru hry, pro jakou se rozhodnete, ale neváhejte vyzkoušet obě, rozšířit si tak vaše obzory a změnit hru s laserovou zbraní na zábavnější a jinou i díky změně prostředí, ve kterém budete hrát.DSC8052

Labyrint a Aztécké chrámy – arény, ve kterých si to užijete

Aréna, jakou je Labyrint je přímo stvořená pro větší počet hráčů. Hodí se nejen pro skupiny kamarádů nebo rodinných příslušníků, ale rovněž pro firemní večírky nebooslavy narozenin. Nabídne vám mnoho tajemných chodeb, neonové osvětlení, ale i zábavu, kterou jste ještě nezažili.
Aztécké chrámy vám představí otevřený venkovní prostor, ještě více úkrytů (třeba i na stromech) a je to aréna, která je ideální volbou pro menší skupiny hráčů. Prozkoumejte obě z nich a rovněž tak si vyzkoušejte i více her a uvidíte, že je to zábava, kterou budete vyhledávat s chutí a často.