Jak si správně vybrat toho pravého muže

Zamilovanost vám nikdy nevydrží věčně, s tím zkrátka musíte počítat. Tak po dvou letech známosti začne opadávat, a vy začnete čelit realitě. Růžové brýle maskovaly nedostatky ve vztahu, které jste zkrátka nechtěla vidět. A teď přichází zklamání. Zkuste to pro příště jinak – muže prokoukněte hned od počátku, což vám zaručí být s tím pravým po celý zbytek vašeho života. Jak si tedy máte vybrat toho pravého partnera? Existuje hned několik spolehlivých metod.

manželé

Pokud se totiž váš protějšek opravdu záměrně nepřetvařuje, prozradí na sebe více, než jste si mohla myslet. I když vám na začátku vztahu některé věci nevadí, začnou vám možná vadit později. Věřte mi, velké odlišnosti se prostě ve vztahu nepoddají. Všimnout si jich ale můžete hned, zvláště pokud víte, na co se zaměřit. Výběr životního partnera je pak mnohem snazší.

pár

1. Poznejte sami sebe
K tomu, abyste si uvědomila, jak by měl váš parter vypadat, musíte nejprve prozkoumat sama sebe. Uvědomte si, jaké hodnoty a vlastnosti jsou pro vás důležité. Takové, které se týkají výchovy dětí, postoj ženských a mužských rolí či peněz, by měly být shodné. Rozdíly v tak zásadních věcech by se totiž později složitě překonávaly.

2. Sdílíte stejné záliby?
Vztah je o vytváření společných vzpomínek. Podnikání společných zážitků se stává jakýmsi poutem a zárukou šťastného manželství. Pokud nemáte žádné společné vzpomínky, nebude se ani váš vztah mít o co opřít.

3. Věnuje se vám?
Pokud o vás má zájem, věnuje se vám. Jestliže se ale od začátku vymlouvá na to, že nemá čas na schůzky s vámi, nebere telefon nebo je o víkendu raději s kamarády, znamená to jediné – nemá o vás zájem. Takovému se raději vyhněte.

láska

4. Všímejte si jeho chování
Ze začátku se k vám jistě bude chovat mile, ale chování k druhým lidem se většinou projeví hned. Pokud tedy bude nepříjemný na servírky nebo vynadá prodavačce za malichernost, buďte si jistá, že takovéto chování po čase vyzkoušíte na vlastní kůži.