Jak si správně vybrat toho pravého muže

Zamilovanost vám nikdy nevydrží věčnÄ›, s tím zkrátka musíte počítat. Tak po dvou letech známosti začne opadávat, a vy začnete čelit realitÄ›. Růžové brýle maskovaly nedostatky ve vztahu, které jste zkrátka nechtÄ›la vidÄ›t. A teď pÅ™ichází zklamání. Zkuste to pro příštÄ› jinak – muže prokouknÄ›te hned od počátku, což vám zaručí být s tím pravým po celý zbytek vaÅ¡eho života. Jak si tedy máte vybrat toho pravého partnera? Existuje hned nÄ›kolik spolehlivých metod.

manželé

Pokud se totiž váš protějšek opravdu záměrně nepřetvařuje, prozradí na sebe více, než jste si mohla myslet. I když vám na začátku vztahu některé věci nevadí, začnou vám možná vadit později. Věřte mi, velké odlišnosti se prostě ve vztahu nepoddají. Všimnout si jich ale můžete hned, zvláště pokud víte, na co se zaměřit. Výběr životního partnera je pak mnohem snazší.

pár

1.       Poznejte sami sebe
K tomu, abyste si uvÄ›domila, jak by mÄ›l váš parter vypadat, musíte nejprve prozkoumat sama sebe.  UvÄ›domte si, jaké hodnoty a vlastnosti jsou pro vás důležité. Takové, které se týkají výchovy dÄ›tí, postoj ženských a mužských rolí či penÄ›z, by mÄ›ly být shodné. Rozdíly v tak zásadních vÄ›cech by se totiž pozdÄ›ji složitÄ› pÅ™ekonávaly.

2.       Sdílíte stejné záliby?
Vztah je o vytváření společných vzpomínek. Podnikání společných zážitků se stává jakýmsi poutem a zárukou šťastného manželství. Pokud nemáte žádné společné vzpomínky, nebude se ani váš vztah mít o co opřít.

3.       VÄ›nuje se vám?
Pokud o vás má zájem, vÄ›nuje se vám. Jestliže se ale od začátku vymlouvá na to, že nemá čas na schůzky s vámi, nebere telefon nebo je o víkendu radÄ›ji s kamarády, znamená to jediné – nemá o vás zájem. Takovému se radÄ›ji vyhnÄ›te.

láska

4.       Všímejte si jeho chování
Ze začátku se k vám jistÄ› bude chovat mile, ale chování k druhým lidem se vÄ›tÅ¡inou projeví hned. Pokud tedy bude nepříjemný na servírky nebo vynadá prodavačce za malichernost, buďte si jistá, že takovéto chování po čase vyzkoušíte na vlastní kůži.

Jak si správně vybrat toho pravého muže
4 (80%)1