Hra, která vás vyvede z reality

Uniknout na nějakou chvíli realitě můžete i tak, že se pustíte do hry, která je určena převážně dospělým. Zúčastnit t se jí můžou i děti od 15 let (výjimečně i mladší, pokud jsou pod dozorem dospělé osoby) a nepochybně stojí za to si ji vyzkoušet. Dovede vás na místo, které bude možná zpočátku děsivé, ale to ještě neznamená, že na něm neprožijete dokonalé dobrodružství.
Navštivte únikovou místnost, ze které je potřeba dostat se ven během několika minut, které budete mít k dispozici pro vyluštění hádanky, na kterou musíte najít správnou odpověď.
úniková místnost

VEZMĚTE PARTU SKVĚLÝCH LIDÍ A SPOJTE HLAVY DOHROMADY

V únikové místnosti v Kolíně budete mít celkem 90 minut na to, abyste se poprali se všemi hlavolamy, které v ní na vás budou čekat. Zvolit si můžete i váš tým, se kterým se rozhodnete vyřešit záhadu. Maximální počet hráčů je 5 a minimální 2, ovšem pamatujte na to, že je lepší spojit více hlav dohromady a hledat různé pohledy na to, jak přemýšlet, než si všímat veškeré detaily a postřehy pouze ve dvou.
Je však na vás, kolik hráčů se hry zúčastní a samozřejmě v mnoha ohledech rozhoduje i to, jaké máte všeobecné znalosti a schopnosti zachovat chladnou hlavu ve vypjatých situacích.
Čas vám totiž bude utíkat rychlostí blesku a na odpočinek opravdu nebude místo.
cedule východ

SAMARA NEBO DVOJITÝ AGENT – CO VÁS VÍCE ZAJÍMÁ?

Na výběr máte ze dvou typů her. V místnosti zvané „Samara“ na vás čeká volné pokračování hororového snímku „Kruh“. O dívence, která si v něm zahrála hlavní roli jste jistě slyšeli i přes skutečnost, že jste možná ten film nikdy neviděli. Pokud však chcete být odvážní a vydat se přijít na kloub právě této hře, doporučujeme vám shlédnout tento film ještě předtím, než tak učiníte.
Další hrou je „Dvojitý agent“, která patří do kategorie her zaměřených na detektivní motiv. Váš úkol bude spočívat v tom, že budete muset vyřešit náhlé zmizení vašeho kolegy (agenta), který měl přísně tajné informace. Kdo ním byl a jestli se náhodou neschovává v místnosti, však budete muset odhalit sami.
Vydejte se i vy za adrenalinovým dobrodružstvím, které na vás v únikové hře čeká.