Dětská patrová postel a kde ji koupit?

Stále větší oblibě se těší dětské patrové postele, kdy je naším hlavním cílem úspora místa. Ono, když máte pouze jeden dětský pokojík a například 2 a více dětí, byli byste asi rádi, aby Vaše děti měly i nějaké místo na další nábytek, například na psací stůl, stoly, židle, nějakou komodu, šatní skříň, apod. V tomto případě se nabízí ideální řešení ve formě dětské patrové postele.
Dětská postel
Obchod Masivní dřevěný nábytek nabízí doopravdy široký výběr tzv. paland, kde si můžete https://www.allianz.cz/file/19553/OSU_Uraz.pdf vybrat podle Vašich individuálních požadavků a přání. Jedná se o postele 80×180 cm, které jsou vhodné pro malé děti nebo menší teenagery. Jsou kvalitní, stabilní, více odolné a to díky materiálu masivní borovice.
Tento spací prostor v sobě kloubí praktičnost a estetičnost. Vyberte si takový model, který se bude hodit do interiéru dětského pokoje a ve kterém se dětem bude spát jako andílkům. Je potřeba dobře rozhodnout, kdo bude spát dole a kdo nahoře. Nejčastěji dole spí mladší dítě a nahoře to starší.
Pokud by na vyšší palandě spalo mladší nebo malé dítě, rozhodně myslete na vyšší zátarasu, aby nehrozil dítěti pád a nebezpečí úrazu, k výběru je velké množství druhů. Můžete si vybrat různě koncipované patrové postele a také různé odstíny (přírodní, dub, modrá, ořech, bíle lakovaná, olše, zelená, buk, šedá nebo růžová).
Patrová postel
Další výhodou těchto posteli jsou úložné prostory, které se nachází pod spodní postelí, kam můžete ukládat lůžkoviny nebo například méně používané věci nebo hračky. Dále si můžete přiobjednat šuplíkovou přistýlku, díky které se u Vás může vyspat i spolužák Vašeho potomka.
K postelím si dále můžete dokoupit designově sladěné komody, psací stoly, noční stolky, regály, knihovny a další doplňkový nábytek.
Jak jsme již řekli, tento druh úsporného nábytku se těší stále větší oblibě a rodiny stále častěji volí do dětských pokojíků patrový nábytek. Je důležité přemýšlet hlavně nad kvalitou, protože nábytek bude velmi zatížený a několik let velmi využívaný.