Cestování s miminkem může být hračka

Pokud patříte mezi ty, kteří zbožňují cestování a nechtějí se ho vzdát ani při příchodu miminka, nemusíte se obávat. I nadále můžete brázdit krajiny a mít s sebou svou malinkou ratolest. Miminku je totiž dobře tam kde je mléko. A tedy i máma. V období od narození do cca 3-5 měsíců miminko pouze kojíte a miminko kromě spánku, čisté plíny, dostatek převařené vody a mléka moc nepotřebuje. V tomto období je cestování pro Vás jednoduché.
dětská autosedačka
V období půl roku až rok Vaše ratolest začne lozit a mít touhu poznávat, chodit, a tak se připravte na těžší chvíle při cestování a pokud i toto přežijete bez újmy čeká Vás opět po 1 roce života dítěte cestovatelské žně. Samozřejmě každé dítě je jiné a je potřeba cestování přizpůsobit přímo konkrétnímu dítěti. Když budete mít kvalitní zázemí nic Vás určitě nepřekvapí. Není totiž nikde určená správná doba pro dobu kdy začít s miminkem cestovat.

horská silnice

Autem nebo vlakem?

 

Toto rozhodnutí je pouze na Vás, jak vy se osobně cítíte. Ne všechny maminky si troufají cestovat s miminkem na delší vzdálenosti, a proto v prvních třech měsících usedají při cestování do auta. Je to i hodně z důvodu pohodlí kdy do auta sbalíte vše potřebně co pro miminko potřebuje, zastavíte, kdy potřebujete a kde potřebujete a nic Vás při cestování neomezuje. Dítě v klidu v autě nakrmíte i přebalíte. Pokud ovšem před sebou máte opravdu dalekou několikahodinovou cestu nezbyde Vám nic jiného než cestovat letadlem.
měsíc a rodina
Určitě i zde není čeho se obávat. Pokud není letadlo zcela obsazené zkuste poprosit letušku o usazení na místo kde je ještě jedno místo volné. Miminka totiž nemají nárok na sedadlo v letadle. Bude se Vám hodit při kojení i přebalení. Pokud cestujete sama neváhejte letušky požádat i o pohlídání, pokud si potřebujete odskočit na toaletu. Cestování s miminkem bude pro Vás zábava a ne útrapa. Miminku je totiž jedno kde zrovna je. Proto relaxujete a naplno si užívejte dovolenou se svou malou ratolestí.

ovocn
</div>

<p><!--[if gte mso 9]><xml>
 <o:OfficeDocumentSettings>
 <o:AllowPNG/>
 </o:OfficeDocumentSettings>
</xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml>
 <w:WordDocument>
 <w:View>Normal</w:View>
 <w:Zoom>0</w:Zoom>
 <w:TrackMoves/>
 <w:TrackFormatting/>
 <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone>
 <w:PunctuationKerning/>
 <w:ValidateAgainstSchemas/>
 <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid>
 <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent>
 <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText>
 <w:DoNotPromoteQF/>
 <w:LidThemeOther>CS</w:LidThemeOther>
 <w:LidThemeAsian>X-NONE</w:LidThemeAsian>
 <w:LidThemeComplexScript>X-NONE</w:LidThemeComplexScript>
 <w:Compatibility>
  <w:BreakWrappedTables/>
  <w:SnapToGridInCell/>
  <w:WrapTextWithPunct/>
  <w:UseAsianBreakRules/>
  <w:DontGrowAutofit/>
  <w:SplitPgBreakAndParaMark/>
  <w:EnableOpenTypeKerning/>
  <w:DontFlipMirrorIndents/>
  <w:OverrideTableStyleHps/>
 </w:Compatibility>
 <m:mathPr>
  <m:mathFont m:val=

Cestování s miminkem může být hračka
Ohodnoťte příspěvek
bm336x280.gif