Vánoční dárky z About You

Také patříte k lidem, kteří neradi nakupují vánoční dárky na poslední chvíli? Uděláte si čas již na podzim, nebo dokonce dříve, a nakupujete dárky průběžně? Tento postup vám schvalujeme, protože odpadá stres v průběhu předvánočního shonu a vy pak období Adventu můžete trávit naprosto v poklidu.

oblečení ve skříni

Už máte rozmyšlené dárky pro letošní rok? Pokud ne, nabízíme vám možnost nakupovat oblečení v e-shopech, kde je mnohdy i větší výběr, než v kamenných prodejnách, a hlavně si zboží objednáte v poklidu z domova, aniž byste se prodírali davy, čekali na volné místo ve zkoušecí kabince a vyčkávali na zaplacení před některou z pokladen.

About You je obchod, který nabízí velmi pestrý sortiment značkového zboží pro každého. Výrobky jsou zde roztříděné podle kategorií pro muže, děti a ženy v cenovém rozpětí mezi běžnými „lidovými“ modely až po ty nejluxusnější. Pořídíte tu tedy například ve slevě Abou You tričko za dvě stovky, jehož kvalita a gramáž však nebude srovnatelná s oblečením z tržnic, jde o výrobky špičkové kvality, co se týče materiálu i střihu. A zároveň tu můžete nakoupit i velmi luxusní oblečení v hodnotě několika tisíc korun.

dítě s medvídkem

Volba velikostí

Nejvíce potíží v obchodech s oděvy a obuví vzniká obvykle v souvislosti s volbou správné velikosti. Někdy se vám podaří koupit výrobek, co vám dokonale sedne, jindy to naopak vůbec nevychází, ačkoli jste správně zadali své míry. Vše totiž záleží na střihu látky a samozřejmě na tvaru lidského těla a jednotlivých proporcích.

S tímto úskalím se však About You popasoval dokonale. Jako jeden z mála obchodů nabízí dopravu zdarma za všech okolností. Takže například zvolíte-li nevhodnou velikost a potřebujete zboží vyměnit, s dopravou zdarma nezaplatíte ani korunu navíc. Výměnu můžete provést i vícekrát za sebou a bezplatná doprava se týká i vrácení zboží nebo jeho reklamace.