Práce a příroda


Neomezené možnosti udržitelnosti jsou opravdu z hledáčku mnoha lidí a to vážně. Já si myslím, že právě neomezené možnosti udržovatelnosti jsou podle mého názoru opravdu výhodné, protože mnoho lidí si přeje, abychom my lidé měli opravdu více blíže k přírodě. Představte si, kdyby se třeba vůbec nerecyklovalo, tak co by to potom bylo v našem světě? Já si myslím, že by to byla opravdu veliká škoda. Protože už nyní to je velice takové smutné. Kolikrát třeba vidím, jak někteří rodiče vůbec nedbají na to, aby jejich děti také dbaly na ekologii. Kolikrát je vidím, jak třeba hází odpadky na zem a nikdo je za to nepeskuje nebo jim nikdo nevysvětlí, že odpadky se musí házet do popelnice.

Důležitá recyklace.

A to nemluvím o tom, že se také třídí odpad. Když se kolikrát třeba zeptám i děti na základní škole na druhém stupni, tak mi kolikrát říkají, že ani netřídí odpad, že prý je to zbytečné a že prý ve finále se stejně všechno smete dohromady. Věřte mi, tohle není vůbec žádná pravda, protože opravdu hodně lidí už dbá o toho, aby také mohli třídit odpad, protože je to pro naši planetu to nejlepší, co můžeme udělat. Jsem proto ráda, že existují takové firmy, které právě dbají na to, aby recyklovaly a také aby měly co největší udržitelnost své výroby a nebo své módy.

Myslete ekologicky.

Je to například firma Schoeller Alibert, která má prostě Neomezené možnosti udržitelnosti Schoellerallibert na našem trhu. A tohle opravdu se mi líbí a jsem ráda, že právě v této firmě kdysi pracoval i můj bratr, než odešel do důchodu. Podle mého názoru bych také chtěla podpořit opravdu všechny firmy a všechny pochválit, které dbají na udržitelnost a také na životní prostředí, protože to dělá opravdu jenom stále málo firem. A já si myslím, že ze společnosti Schoeller Alibert by si lidi měli vzít opravdu hodně velký příklad, protože dbá na udržitelnosti.