Osvětlení do celé domácnosti

Koupě nábytku, koberců, vymýšlení interiéru, ale i koupě osvětlení. To vše k nové nemovitosti patří a musíme tyto úkoly postupně vyřešit. Na vzhled interiéru přitom mohou mít vliv i malé drobnosti, mezi které patří dekorace, poličky, obrazy nebo žárovky. Poslední zmiňovaný prvek navíc musí splňovat i praktické využít a dodávat pokoji dostatek světla pro práci nebo zábavu. LED technologie takové vlastnosti nabídne a to ve spojení s výhodnou spotřebou i dlouhou životností. Žárovky s technologií LED totiž nabízí až 15 let svícení a jejich počáteční náklady se vrátí během několika let zpět do vašeho rozpočtu. Využít se dají jak doma, tak i na zahradě a to k celkovému osvětlení místnosti nebo i pro malé lampičky.

Úspora energie s moderními technologiemi
Náklady na provoz domácnosti se skládají z účtů za vodu, elektřinu, ale i teplo. Koupí správných spotřebičů a zařízení je můžeme snížit a to v mnoha případech až o několik desítek procent. LED žárovky do této kategorie spadají a to díky úspoře energie, která je v porovnání s klasickým typem až 90%. Koupí moderního osvětlení snížíte celkové náklady na chod vaší domácnosti a tím i účty za elektrickou energii.

Vysoká svítivost i příjemné zbarvení světla
Stejně jako jiné technologie i LED technologie nabízí mnoho výkonů, které se vyrábí pro domácnosti, firemní areály nebo i venkovní použití. V našem obchodě naleznete široké spektrum nabízených výkonů od 3W do 15W a od 12V do 230V. Taktéž nabízíme několik druhů tvarů, které jsou určeny pro lustry nebo stolní lampičky.

Všechny nabízené produkty u nás zakoupíte vždy za výhodnou cenu a objednat si je můžete z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.