Klíčky pro zdraví

Dnes máme možnost získat jakékoliv informace kdykoliv a navíc velmi rychle. Možná si to ani neuvědomujeme, ale je to jedinečná možnost. Jen je důležité si najít informace kvalitní. To se může týkat čehokoliv, ale dnes je téma zdraví a zdravé potraviny pro mnohé z nás, prioritou číslo jedna.

Je přitom tak jednoduché si připravit malý pokrm, který je plný všech výživných a stopových látek spolu s vitamíny, které podpoří vaši imunitu, tak je to dobrá volba.

klíčky pro zdraví

Ve svém životě chceme určitě něco dokázat. Máme své touhy, plány a čím dál více starosti se zdravím. A nastávající podzim a zimní měsíce nás často nemile překvapí nachlazením, chřipkou, různými respiračními chorobami. Zvlášť v této době nakupujeme mnohem více ovoce, zeleniny, pijeme různé bylinkové čaje. A velmi často už nevíme, co by pro nás mohlo být zdravější, jak si svůj jídelníček obohatit a přitom neutratit tisíce. A kolikrát ani nevíme, kde máme zdravé potraviny, nejlépe v BIO kvalitě shánět.

fazolové klíčky

Není klíček jako klíček…

Ptáte se, co to znamená? Většinou lidé, kteří mají své zahrádky a nakupují semínka rostlin, tak si mohou často na obalu přečíst, že semena jsou chemicky ošetřena (mořená) např. proti plísní. Ale semínka, ze kterých si chceme pro své zdraví využít jejich klíčky, ty by se měli nakupovat nejlépe v BIO kvalitě. Bohatý výběr semínek, semen a luštěnin si můžete objednat v našem eshopu https://www.nakliceno.cz/seminka-na-kliceni/.

Na našich stránkách o zdravé výživě se dozvíte podrobné informace nejenom o tom, jak si připravit semena ke klíčení, ale též se dozvíte, jak mohou dlouhodobě příznivě ovlivňovat vaše zdraví.

Možná se vám budou zdát naše ceny BIO semínek ke klíčení dražší, než jsou ty ceny semen, které jsou určeny k setí. Nemělo by Vás to odradit už z toho důvodu, že k denní konzumaci pro vaše zdraví stačí pouze jedna lžíce naklíčených semen denně. Takže když si to propočítáte, tak za pár korun si dokážete připravit denní dávku významných živin a vitamínů, které potřebujete.