Číňanky s hubnutím problém nemají, jak je to možné

Ví se po celém světě, http://www.marianskelazne.as/cs/pobyty že ženy a muži z Asie, zejména pak Japonska či Číny, jsou extrémně štíhlí, hubení a vůbec jinak „skladní“. Čím to ale je? Je to hned několika růžnými faktory, které si nyní popíšeme.
asijská modelka černobílá fotka.jpg

  1. Životní styl je drasticky odlišný = v Asii se opravdu lpí na vzhledu jako takovém, nadváha a obezita není považována za něco, čeho by se lidé neměli štítit či neměli by se toho bát, ba právě naopak. S tím souvisí i jídelníček, pohyb a vůbec všechno okolo. Jen se podívejte, kolik sportovních hřišť a work-out hřiští je v těchto zemích. Lidé také hodně chodí, jsou zvyklí chodit po městě a vozit se hromadnou dopravou. Nejedí se tak tučná jídla v létě, jí se hodně ryb a zeleniny s ovocem.
  2. Využívají se ozkoušené doplňky stravy = ano, doplňky stravy jsou nyní součástí takřka každého moderního jídelníčku. Ne vždycky se vám totiž podaří dostat do sebe přesně ty látky, které vaše tělo potřebuje. Lida Daidaihua 60 mg Sibutramine247 je jeden z těchto doplňků stravy, který je jedním z velmi známých doplňků podporující spalování tuků a úbytek váhy. Například díky tomuto zázraku jsou asijské ženy hubené a zůstávají mladistvě vypadající tolik let.
  3. Domácí léčby i hodně zdravotních pobytů = právě lázně, nejrůznější masáže, akupunktury a další procedury, které mají prokázané pozitivní dopady na vaše zdraví, jsou zejména oblíbené právě v Asii, odtud ostatně alespoň například akupunktura pochází. Chodí tam určitě mnohem častěji než například Evropané.

asijská dívka s květinou u kadidel.jpg
A přesně z těchto důvodů se máme ještě co učit. Nikdo nechce, abyste tady mleli sloní kly nebo tygří zuby, to je ilegální a ještě k tomu špatná šamanistická pověrčivá praktika. Ale některé, zejména přírodní a bylinné látky, obsažené v třeba v pilulkách Lida DAidaihua 60 mg nemusí být úplně od řeči, hlavně, pokud chcete podpořit už tak dobré výsledky v posilovně.