Bez redukce PCle to nebude fungovat

.


míněná těžba bitcoinů je sice nejrozšířenější po celém světě, ale speciálně upravené těžební stroje budou vždy připraveny pouze a jen pro získávání bitcoinů. Existují ovšem i jiné virtuální měny, o kterých se moc nemluví a přesto mají velký nárůst na burzovním trhu. Ty se dají dokonce těžit doma za pomoci kvalitních grafických karet, a tudíž to zvládne každý zapálený těžař. V podstatě si sestaví vlastní těžební stroj, kdy mu bude stačit pouhý počítač, na který bude napojená těžební skříň s komponenty, propojenými nejlépe redukcí PCle. Po sestavení a uvedení do provozu se prakticky ihned dají těžit například Ethereum, Zcash, Pascal, Monera, Dogecoin, Komodo a další digitální měny. Samozřejmě počáteční investice nemusí být malé, ale zase se dá právě těžit více měn, tudíž návratnost je vcelku možná během pár let.
čerpání kryptoměny

.

Pořizujeme komponenty

Samozřejmě jistotu, že koupíme kvalitní materiál, budeme mít jen a pouze u nových výrobků a hlavně u odborných prodejců. Zakoupit nové zboží má samozřejmě svoje výhody, jelikož se na ně vztahuje záruční doba a také poradenský servis, když si nebudeme vědět rady. Navíc je třeba si uvědomit, že nakoupené komponenty z ciziny nebo i z druhé ruky bez jakékoliv záruky nemusí sloužit, tak jak budeme potřebovat. Budou staré, unavené a my potřebujeme kvalitní a rychlý výkon stroje. V úvahu lze ještě přidat to, že se těží nepřetržitě 24 hodin, prakticky tudíž non-stop. To platí i v případě redukce, která zkrátka musí unést poměrně slušný nápor. Umožňuje nám využít široké napájení z počítačového zdroje. Její dostatečně dlouhý kabel slouží i k propojení mimo počítačovou skříň, to je výhoda pak toho, že se dají grafické karty poskládat jinam.
počítač zevnitř
Jakou verzi použít?
006 – je možná nejpoužívanější. Má pojistku proti přepětí, což je bezpečné. Doporučuje se zapojit 1PCle na, samostatný SATA kabel, což je mnohem rychlejší. Také se díky tomu dá regulovat rychlost HDD.
008 – umožní napájení serial ATA, Molex či šesti pinem. Je vybavena také pojistkou a navíc má elektrolytické kondenzátory proti rušení napájení.
 

Bez redukce PCle to nebude fungovat
4.8 (95%)4
.